Atelier

Atelier Magda Beneda to część Galerii Sztuk Różnych, którą znajdziecie w wyjątkowym zakątku Gdańska, na ulicy Ogarnej 101.
Początkowo moje Atelier mieściło się nad Motławą, przy ulicy Szafarnia. To tam, kilka lat temu, narodził się pomysł, aby malarstwo przenosić z płótna na inne przedmioty, najlepiej takie, których używamy codziennie. Atelier Magda Beneda stało się miejscem, w którym malarstwo można było dostrzec nie tylko na płótnie, ale także na porcelanie i różnych tkaninach. 
W 2016 roku przeniosłam się na ulicę Ogarną, gdzie wspólnie z gdańskim fotoreporterem Maciejem Kosycarzem założyliśmy Galerię Sztuk Różnych. Maciek prezentuje w niej swoje fotografie i albumy, a ja moje malarstwo, procelanę i tkaniny. W galerii spotkały się zatem dwie różne sztuki, które przyciągają zarówno tych kochających obrazy jak i tych pasjonujących się fotografią.
Atelier Magda Beneda to także społeczność wielu moich przyjaciół, znajomych oraz nieznajomych, którzy odwiedzają mnie zarówno na Ogarnej w Gdańsku, jak i na moim fanpage'u na Facebooku oraz tu - na moim "www", które także jest częścią Atelier :)